TABELA

GERME VİNİL TABELA

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin (branda’nın) profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tabela çeşididir. Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

ALÜMİNYUM KOMPOZİT TABELA

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Yeni yıllarda genel olarak tabela sektöründe kullanılan bu kompozit paneller uzun ömürlü ve hoş görüntüsü ile tercih edilmektedir.

TOTEM
TABELA

Totem Tabela açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir tabela çeşididir. Totem Tabela işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanmaktadır.

YOL ARAZİ TABELASI

Yol Arazi Tabelası, şehirler arası yollarda büyük ebatlı tabelalar, marka reklam ve bilinirliğini arttırmak amacı bir çok malzeme ile farklı sistemlerde reklam panoları yapılabilmektedir. Dikkat edilecek konular özellikle yasal izinler yani yolda karayolları ve yol tabelasının konulacağı yer sahibi ile kiralama ve her belediyede farklı izin ve kurallar olduğundan reklam çalışmasının yapılacağı yerden gerekli iznin alınması gereklidir.

KAYAN YAZI LED TABELA

Kayan Yazı Led Tabela kısa süreli bilgilendirme yapmak ya da kampanyalarınızı ve promosyonlarınızı bildirmek için etkili reklam yöntemlerindendir. Hareket ve animasyon ile destekleyerek görünürlüğünü ve fark edilirliğini arttırabilirsiniz. Tek renk ve farklı renk modelleri bulunan led tabela örneklerini görmek ve siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KUTU HARF TABELA

Kutu Harf Tabela çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarda keserek harf şekline getirilen tabela türüdür. Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Kutu Harf Tabela açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılmakta ve çoğunlukla büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direkt olarak etkilemektedir.

İNŞAAT TABELASI

İnşaat Tabelası genel olarak inşaat önlerinde inşaatı yapan firmanın bilgileri ve yapılan konut veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. İnşaat alanında kullanılan bir diğer tabelalar ise uyarı ve bilgilendirici yön tabelasıdır. Metal, Vinil, Plastik zeminli çeşitleri üzerine “Dijital Baskı” veya “Folyo Kesim” ile hazırlanan İnşaat Tabelaları istediğiniz ölçü ve ebatlarda hazırlanarak şantiye veya inşaatınızın istediğiniz bölümüne montajını sağlıyoruz.

PİLON TABELA

Pilon Tabela, benzerliği ve tasarım olarakta hemen hemen bir birine çok yakın olan bir çeşit totem tabela modelidir. Pilon Tabela genel olarak yerden yukarı tasarımsal olarak diğer tabelalardan farklı bir tasarıma sahiptir. Pilon Tabela genellikle işyeri girişlerinde veya dış yönlendirmelerde kullanılır. Bu sayede daha geniş bir alandan işyerinin veya yönlendirme olarak kullanılan yerin farkedilmesi çok daha iyi sağlanmaktadır.

NEON TABELA

Neon Tabela ışıklandırması ile gecenin zifiri karanlığında bile kolayca fark edilen bir tasarıma sahiptir. Neon Tabela. uygulandığı mekanlara elit bir hava katmakta, sıradan reklam ve tabelalardan anında ayrılmaktadır. En yaygın kullanıldığı yerler, genellikle akşam ya da gece saatlerinde açık olan işletmelerdir.

YÖNLENDİRME LEVHALARI

Yönlendirme Levhaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır. Yönledirme Levhaları dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

UYARI VE İKAZ LEVHALARI

Uyarı ve İkaz Levhaları gün içerisinde girdiğimiz kurum, kuruluş, hastane, işyeri ve benzeri mekanlarda yaşayabileceğimiz çeşitli durumlarda, ne yapmamız veya ne yapmamamız konusunda bizlere yol göstermek için kullanılan uyarı levhalarıdır.

ATATÜRK KÖŞESİ

Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğine uygun Atatürk Köşesi ve 15 Temmuz Şehitler Köşesi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.