Skip to main content
Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?
Web sitemizden online olarak sipariş ettiğiniz tüm ürünler, paketlenerek adresinize kargo edilmektedir. Tabela gibi büyük ölçekli paketler, nakliye firmalarıyla gönderilmektedir. Tüm Türkiye’ye gönderim sağlamaktayız.

Tabela Ürünlerinin montajını nasıl sağlayabilirim.
Online olarak sipariş ettiğiniz tabela ürünleri montaja hazır şekilde gönderilmektedir. Bölgenizdeki bir ustadan montaj için yardım alabilir veya ekibimiz ek ücret karşılığında yerinize gelerek montajınızı sağlayabilir. Alışveriş sayfasındaki Sipariş Notu kısmına Montaj İstiyorum olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişimi online olarak nasıl verebilirim?
Ürünü sepete ekledikten sonra ödeme ekranında adres ve diğer bilgileri doldurarak, kredi kartınız ile peşin veya taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir ödeme yöntemi olan Havale – EFT seçeneğini seçip işleminizi tamamlayabilirsiniz. cebireklam.com iyzico ile güvenli e-ticaret alt yapısına sahiptir. “iyzico hakkında bilgi için tıklayın

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Evet, Tüm ürünler için bize ulaştırdığınız logo, görsel ve yazı içeriğiyle ücretsiz tasarım yapmaktayız.

Üretim öncesinde siparişe ait tasarımı görebilecek miyim?
Evet, +90 545 869 66 67 no’lu whatsapp destek hattından tasarım ekibi size ürün tasarımını gönderecek ve üretim için onay isteyecektir.

Ürünler ne zaman elime geçer?
Ürün sayfalarında ürün ve hizmetlerin yaklaşık teslimat süresi verilmiştir. Siparişiniz siz üretim onayı verdikten sonra teslimat günü içerisinde Kargo veya nakliye firmasına teslim edilecek ve kargo takip kodu sizinle paylaşılacaktır.

Şirket için fatura kesebiliyor musunuz?
Evet, e-Fatura mükellefiyiz ve tüm faturalar bu kapsamda sizin ödeme ekranında doldurduğunuz fatura bilgilerine göre otomatik kesilir ve e-Posta adresinize gönderilir.

Sipariş iade süreci var mıdır?
Evet, Tüketici Hakları Kanunu’na göre iade süreci işletilmektedir.

İstediğim özelliklerde ürün/hizmet mağazanızda mevcut değil. Nasıl teklif alabilirim?
Ürün ve hizmetlerimizin tümünü, her özellikte online mağazamıza eklemek ne yazık ki mümkün değil. Talep ettiğiniz Ürün/Hizmet online mağazamızdan farklılık gösteriyorsa Özel Teklif Alın sayfasındaki formu doldurarak, veya info@cebireklam.com mail adresimize yada +90 545 869 66 67 Whatsapp numaramıza, ilgili ürün/hizmet hakkında bilgiyi detaylı (ölçü ve görsel içerikli) olarak gönderebilirsiniz.

Logo tasarımı yapıyor musunuz?
Evet, logo tasarımı hizmetimiz bulunmaktadır.