PROMOSYON ÜRÜNLERİ

OTO KOKUSU

Oto kokuları, firmaların logosu, iletişim bilgileri ile her arabada bulunmasını istediği bir promosyon çeşididir. Oto kokusu en önemli promosyon ürünlerinin başında yer almaktadır. Günümüzde her araba için oto kokusu olmazsa olmazdır. Firmalar kendi markalarının kalıcılığı ve her zaman göz önünde bulunması için oto kokusuna oldukça ihtiyaç duymaktadır.

ISLAK MENDİL

Gıda hizmeti veren, restoran ve cafe işletmelerinin sıklıkla başvurduğu bir promosyon ürünü olan ıslak mendil, müşterilerle uzun süreli bir iletişim kurulmasına imkan sağlar. Müşterilerinizin sadece sizden hizmet aldıkları sırada faydalandıkları ürünler değildir. Kolaylıkla başkalarıyla paylaşılan ve elden ele gezme özelliği de eklenince, potansiyel müşterilerinize de ulaşma ve yeni kişilerle temas kurma imkanıda sağlamaktadır.

MASAÜSTÜ SETİ

Masaüstü setleri işyerinizde çalışan personeller için birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Bu setlerin içerisinde kağıt tutacağı, kalemli masa setleri, masa üstü postlar, dijital saatli kalemlikler, hesap makineli mausepedler yer alabilmektedir. Lüks masa setleri ise üst düzey görevlilere hediye olarak verilebilmektedir. Masaüstü setleri genellikle ahşaptan yapılmaktadır.

KALEM

Diğer promosyon ürünlerine göre oldukça hesaplı olan baskılı kalemler hayatın her anında karşımıza çıkmaktadır. Kalem üzerine farklı baskı teknikleri ile firma logonuz, adınız ve sloganınız basılabildiği için en çok kullanılan ve en etkili promosyon ürünüdür.

ANAHTARLIK

Anahtarlıklar günlük yaşantımızda en çok kullandığımız objelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bu anahtarlıklar sayesinde firmalar reklamlarını yaparken ulaşabilecekleri müşteri sayısını kat be kat artırarak halk arasından tanınan ve güvenilen birer marka olmaları sağlanmaktadır. Firmalar tarafından promosyon olarak verilen anahtarlıkların fiyatları, getirilerine göre oldukça düşük bir seviyededir.

ÇAKMAK

Çakmaklar günlük yaşantımızda en çok kullandığımız objelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bu çakmakları üzerine firmanızın logosu, sloganı ve iletişim bilgleri basılarak, firmanızın akılda kalmasını ve daha fazla potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz.

ŞAPKA

Giyim oldukça etkili bir reklam aracıdır. Çünkü bir şapkayı kullanan kişi gittiği her yerde şapkadaki reklamı da yanında taşır ve her adım attığı karede o promosyon şapka ürünündeki markanın da reklamını yapmaya devam etmektedir. Bu yüzden baskılı şapkalar promosyon ürünler arasında en etkili olanlardan biridir.

AJANDA

Promosyon olarak dağıtılan ajandalarda dağıtan firmanın logosu, adresi, telefon numarası, vizyonu, misyonu gibi firmayı genel hatlarıyla tanıtacak  bütün bilgilere yer verilmesine imkan olmasından dolayı günlük ajandalar promosyon  ürünleri arasında en değerlisidir. Müşterilerin bu ajandaları farklı ortamlarda kullanmaları, firmanın promosyon ajanda ile reklamını daha geniş alanlara yaymasına olanak sağlamaktadır.

TSHİRT

Giyim oldukça etkili bir reklam aracıdır. Çünkü bir tişörtü kullanan kişi gittiği her yerde tişörtdeki reklamı da yanında taşır ve her adım attığı karede o promosyon tişört ürünündeki markanın da reklamını yapmaya devam etmektedir. Bu yüzden baskılı tişörtler promosyon ürünler arasında en etkili olanlardan biridir.

DUVAR SAATİ

Çalıştığınız müşterilerinize veya bulunduğunuz bölgedeki esnaflara, işyerlerine asmaları için üzerinde firmanızın logosu, adresi ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı farklı duvar saati modellerinden yaptırarak, gönderebilirsiniz. Duvar Saati elden ele dolaşan bir ürün olmamasına rağmen o işyerini ziyaret eden potansiyel müşterileriniz için etkili bir reklam aracı olduğu aşikardır.

KUPA

Okullarda öğrenciler için düzenlenen şiir, spor, resim, kompozisyon yarışmaları, bilgi yarışmaları ya da iş yerlerinin çalışanlarını kaynaştırmak için düzenlediği etkinliklerin içinde yapılan yarışmalarda kazananları kupa ile ödüllendirmek, hem etkinliğe katılımı arttırarak daha zevkli olmasını sağlayacak hem veren kurum veya kuruluşun itibarını yükseltecektir.

PLAKET

Plaketler çalışırken iş yerimizin, emekli olunca evimizin en güzel yerini süsler, mesleğinde başarılı olmuş, başarılı birey imajını taşımamızı sağlar. Plaketinde aslında çok önemli görevleri vardır. Vatanına, milletine, devletine, yaşadığı yöreye milletine üstün hizmetler yapan kişilere verilir. Bir konuda üstün başarı göstermiş olan kişilere ya da önemli bir organizasyonun katılımcılarına veya davetlilerine verilen manevi değeri yüksek nesnedir plaket.

MADALYA

Okullarda öğrenciler için düzenlenen şiir, spor, resim, kompozisyon yarışmaları, bilgi yarışmaları ya da iş yerlerinin çalışanlarını kaynaştırmak için düzenlediği etkinliklerin içinde yapılan yarışmalarda kazananları madalya ile ödüllendirmek, hem etkinliğe katılımı arttırarak daha zevkli olmasını sağlayacak hem veren kurum veya kuruluşun itibarını yükseltecektir.

USB FLASH BELLEK

Usb Flash Bellek bilgisayarınızdaki belgeleri ve dosyaları saklama, kaydetme, taşıma, koruma altına alma gibi işlevleri olan depolama aygıtlarıdır. Günümüzde tüm iş sektörleri ve çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Firmanızın tanıtımına yönelik çalıştığınız firmalara ve müşterilerinize üzerinde firmanızın adı, logosu, iletişim bilgileri vb. bilgilerin yer aldığı Usb Flash Belleklerinizi gönderebilirsiniz.

POŞET

Ülkemizde yaygın olarak tüketilen poşet uzun yıllardır ticari anlamda daha etkili kullanım ve geri dönüşler için baskılı olarak kullanılmaktadır. Birçok sektör gruplarında yaygın olarak kullanılan baskılı poşetler, taşınabilir olmasından dolayı etkili bir reklam aracıdır.

KUPA BARDAK

Tamamen firmanıza özel tasarlanan Kupa Bardaklar, çalışanlarınız, müşterileriniz ve tedarikçileriniz için hediye olarak dağıtılmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini ve marka imajını olumlu yönde etkileyen Kupa Bardaklar etkili bir reklam ve promosyon aracıdır.

DEFTER

Kapak ve iç sayfaları firmanıza özel tasarlanan, farklı kullanım amaçları için müşterilerinize, tedarikçilerinize ve firma içindeki çalışanlarınızın kullanımına sunabileceğiniz defterler firmanızın imajını olumlu yönde etkileyerek, marka bilinirliğinizi arttırmaktadır. Promosyon defterler etkili bir reklam ürünüdür.

TAKVİM

Her yılın başında yeni yıla göre düzenlenen ve takvim üstünde ve iç sayfalarında firmanızın logosu, iletişim bilgileri yer alan takvimler, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve firma içi çalışanlarınız için kullanışlı bir promosyon ürünüdür.