DİSPLAY ÜRÜNLER

DUBA

Plastik Reklam Dubaları iç ve dış mekanlarda, rahat kullanımlı kolay taşınabilen ve dayanıklı reklam tabelası olarak tanımlanabilir. Yollarda, caddelerde ve işyeri önlerinde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Reklam dubaları çift taraflı reklam alanıyla ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermektedir.

BAYRAK

Plaj bayrak, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandığı bir bayrak çeşitidir. Plaj bayrağı mağaza önünde, plajlarda, fuar standlarında ve firma tanıtımlarında kullanılmaktadır.

FUAR SİSTEMLERİ

Fuar Sistemleri fuar, etkinlik, seminer ve toplantı gibi organizasyonlarda geniş görsel tabanlı reklam ürünleridir. Tanıtım Standları ürün tanıtımlarında da ve promosyon olarakta kullanabilmektedir. Tanıtım standlarının plastik, alüminyum ve ahşaptan üretilmiş modelleri bulunmaktadır.

BANNERLAR

Reklam ve tanıtım amaçlı hazırlanan, arz ve talebe göre farklı boyut ve ebatlarda tasarlanan kurumsal iletişim ürününe banner denir. Banner üzerinde yer alan en önemli öğe, logodur. Görsel açıdan oldukça etkili bir reklam ve tanıtım aracıdır.

ALÜMİNYUM ÇERÇEVELER

Metro girişleri, otobüs durakları ve buna benzer açık alanlarda reklam ya da duyuru yapmak için display çerçeveler kullanılır. Display çerçeveler, açık alanlarda olduğu için çok geniş bir kitleyi hedef alır ve bu yüzden etkili bir reklam araçlarıdır.

BROŞÜRLÜK VE FÖYLÜKLER

Broşürlük, föylük ve etiketlikler doğru sergilendiğin de amacına daha etkili ulaşmaktadır. Broşürlerinizi, menü ve bilgi dokümanlarınızı reklam, tanıtım ve sunum amaçlı işyeri, fuar, etkinlik, seminer gibi organizasyonlarda sergilemek için doğru bir tercih olacaktır.