ARAÇ GİYDİRME

ARAÇ KAPI LOGOSU

Logonuzun, ünvanınızın, telefon ve web sitesi gibi iletişim bilgilerinizin araç kapılarının üzerine folyo kesim olarak ya da baskes folyo olarak uygulanmasıdır. Folyo renk örneklerini incelemek için tıklayınız. En uygun fiyatlı araç giydirme şeklidir.

BÖLGESEL ARAÇ KAPLAMA

Firmanızın araçlarının üzerine lokal olarak baskılı cast folyo ya da düz folyo uygulama yaparak markanızı, logonuzu, iletişim bilgilerinizi, kilit ürün resimlerinizi binek araç, ticari araç, araba, panel van, minibüs, kamyonet, kamyon, otobüs vb üzerine uyguluyoruz.

KOMPLE ARAÇ GİYDİRME

Komple araç kaplama cast özellikli folyo üzerine baskı yapıldıktan sonra laminasyonlu olarak ya da laminasyonsuz olarak aracınızın tamamına uygulanan araç giydirme şeklidir. Araç kaputu ve araç tavanı da dahil olmak üzere tamamı kaplanır.

ÖZEL ARAÇ KAPLAMA VE RENK DEĞİŞİMİ

Aracınızı boyatmak istemediğinizde, daha sonra kolayca orjinal rengine dönmek istediğinizde, değişik efektler ve renk geçişleri içeren sedefli folyolarla aracınıza farklı bir hava katmak istediğinizde, folyo kartelalarımızdan folyo seçerek dilediğiniz gibi modifiye edebilir, isterseniz yazı, logo veya slogan ilave edebilirsiniz.

TOPLU TAŞIMA ARAÇ REKLAMLARI

Reklam amaçlı gün içinde hareket halinde olan toplu taşıma araçlarının (otobüs, minibüs, taksi vb.) üzerine reklam amaçlı yaptıracağınız folyo uygulamaları bu araçların kullanım yerlerine göre özel üretilmiş folyolara baskı yapılarak ve özel laminasyonu uygulanarak yapılmaktadır.