Skip to main content
Blog

Tekirdağ Reklam Ajansları

tekirdag-reklam-ajansı

Tekirdağ Reklam Ajansları

Tekirdağ Reklam Ajansları ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize geniş hizmet ve ürün yelpazemizle tüm reklam hizmetlerinde tam kapsamlı çözümler sunmaktayız. Ana başlıklar olarak Tabela ve Pano, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Matbaa ve Ofset Baskı, Promosyon Ürünleri, Display Ürünler ve daha birçok üründe Reklam deyince aklına gelen tüm hizmetleri en uygun fiyata, en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktayız.

Reklam sektörüne dair birçok ana ve alt hizmet ve ürün başlıklarını bünyesinde barındıran Çebi Reklam bir firmanın ihtiyacı olan tüm tanıtım ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Bu ürün ve hizmetleri kısaca tanımlamak gerekirse;

Işıklı veya ışıksız tabela, germe tabela, kutu harf, krom harf, totem tabela, kartvizit, broşür, katalog, menü, magnet, araç kaplama, logo tasarımı, duba, yelken bayrak ve diğer bayrak seçenekleri, billboard baskı ve reklamları, özel halk otobüsü reklamları, billboard ve raket reklamları, totem tabela, reklam panoları, cephe giydirme, radyo reklamları, gazete reklamları, cam kaplama, one vision baskı, folyo baskı, folyo kesim, fatura, kaşe branda baskı ve daha birçok reklam ürünlerinde Çebi Reklam Tekirdağ da hizmet vermektedir.

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda reklam ürünleri, hizmetleri ve uygulamaları için Çebi Reklam olarak yanınızdayız.
Hemen 0(282) 264 14 00 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@cebireklam.com adresinden mail gönderebilirsiniz.

Reklam ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için;
https://www.cebireklam.com/hizmetlerimiz/

Bize Yazın
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?